Zima- darmowe karty pracy dla dzieci.


W końcu jest! Biała, mroźna, piękna zima. Wraz z płatkami śniegu pospadały zimowe karty pracy dla dzieci do pobrania za darmo. Myślicie, że spodobają się dzieciom w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym?


Dodatkowe karty pracy to świetny pomysł na uzupełnienie podręcznikowych zadań lub przedstawienie dzieciom zimowej tematyki w nieco inny sposób. W dzisiejszym poście królować będzie zima, która rozgościła się już na dobre, ale na stronie jest też wiele innych kart pracy, które można wykorzystać w pracy z dziećmi.

Zima- matematyczne karty pracy dla dzieci.

Tym razem zdecydowanie króluje matematyka! Wśród kart pracy, które Wam prezentujemy większość jest bezpośrednio związana z matematyką lub z logicznym myśleniem, które w przypadku nauki matematyki jest niezbędne. Najwięcej jest kart opierających się na nauce liczenia i wykonywania najprostszych działań matematycznych w zakresie do 10.
Zima- karty pracy związane z kodowaniem, sudoku.


Zima- karty pracy o literkach i sylabach.
Zima- karty pracy na spostrzegawczość...

A właściwie to karta na spostrzegawczość. Tym razem tylko jedna.


To już wszystkie zimowe karty pracy dla dzieci, które przygotowałyśmy. Możecie je pobrać za darmo jako plik pdf na naszej grupie na FB klikając TUTAJ

Więcej kart pracy dla dzieci znajdziecie we wpisach o:

EMOCJACH 

KOSMOSIE

PLUSZOWYM MISIU

JESIENI

EKOLOGII

Dajcie znać, które karty pracy spodobały się Wam najbardziej i które z nich podsunęliście dzieciakom. Zdjęcia rozwiązanych kart pracy bardzo mile widziane! Świadomość, że korzystacie z dostępnym materiałów motywuje nas najbardziej.

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze: