Oznaki wiosny. Wiosenne zagadki dla dzieci.Wiosna- piękna, zielona i radosna! Pierwsze oznaki wiosny potrafią wywołać uśmiech na twarzy. Zobaczcie jakie wiosenne zagadki dla dzieci udało nam się przygotować.

Co według Was zwiastuje wiosnę? Wypatrywaliście jej już w tym roku? Do naszych ulubionych oznak wiosny należą przebiśniegi i inne typowo wiosenne kwiaty, bociany, bazie kotki i przyroda budząca się do życia. Mamy nadzieję, że wkrótce wiosna zagości u nas już na dobre i z tej okazji dzielimy się z Wami wiosennymi zagadkami dla dzieci. Dajcie znać czy Wasze przedszkolaki i młodzi uczniowie poradzili sobie z nimi.

Oznaki wiosny. Zagadki dla dzieci.

Bocian, przebiśniegi, grad i coraz częściej pojawiające się na niebie słońce... To dla nas najbardziej oczywiste oznaki tego, że właśnie nadeszła wiosna. Zobaczcie co jeszcze kojarzy nam się z wiosną.

Udało Wam się odpowiedzieć na wszystkie zagadki? Jeżeli nie to spokojnie! Mamy jeszcze drugą wersję, z odpowiedziami. Spójrzcie na te zagadki.Który sposób przedstawienia zagadek podoba Wam się bardziej? Obie wersje możecie pobrać w wersji pdf klikając tutaj (zagadki bez odpowiedzi) lub tutaj (zagadki z odpowiedziami). Dajcie znać czy wszystkie wiosenne zagadki były zrozumiałe dla dzieci, a potem ruszajcie na spacer w poszukiwaniu oznak wiosny!

Jeżeli spodobały się Wam te zagadki to koniecznie zerknijcie jeszcze TUTAJ. Czekają tu na Was zagadki o robaczkach i wiele innych zabaw związanych z małymi mieszkańcami łąki.

Udostępnij:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz