O nas / Kontakt


Witaj!

Jeżeli tu jesteś to oznacza, że zainteresowaliśmy Cię swoimi treściami na tyle, że chcesz nas poznać bliżej. Miło nam z tego powodu i witamy Cię serdecznie na naszej stronie.

Jak zapewne już wiesz Akademia Niemanudka to strona poświęcona kreatywnej edukacji. Robimy wszystko aby placówki szkolne i przedszkolne nie wydawały się szare, bure i ponure... Oczywiście to żart! Za to odpowiadają nauczyciele i ich przełożeni. My tylko wyciągamy w ich stronę pomocną dłoń i tworzymy materiały edukacyjne, gazetki, karty pracy i mnóstwo innych rzeczy, które mogą używać podczas swojej pracy. Oczywiście materiały te są także dostępne dla rodziców. W swoich mediach pokazujemy filmiki, które są inspiracją do zabaw, podajemy gotowe sposoby na spędzanie czasu, tworzymy ciekawe prace plastyczne... Taki nasz mały kreatywny świat!

Chcesz wiedzieć kto kryje się za nazwą Akademia Niemanudka?

Dwie siostry Marta i Kasia oraz trójka ich synów: Bartłomiej, Wojciech i Filip.

Jeżeli masz do nas jakieś pytania lub chciałbyś nam zaproponować ciekawy projekt do realizacji to zapraszamy Cię do kontaktu:

akademianiemanudka@op.pl
lub
akademianiemanudka@gmail.com

Znajdziesz nas także na:


 FB- Akademia Niemanudka
Instagramie- akademia_niemanudkaKomentarze

5 komentarze:

 1. Dzień Dobry
  jestem pod wrażeniem i zachwyciła mnie Wasza praca na stronie ;)
  Jestem dyrektorem publicznego żłobka w Warszawie. Chciałabym korzystać z Waszej oferty i dostosować ją również na potrzeby żłobka.
  Chciałam zapytać czy udostępniają Państwo kalendarz(poszczególne mce) na kolejny rok w wersji edytowalnej - tak abyśmy mogli go dostosować do żłobka? Chcę rozwijać bazę dydatkyczną również wśród maluchów.
  Bardzo dziękuję za ewentualną pomoc.
  Aneta Dybza Flak
  Żłobek nr 2
  adybza@zlobki.waw.pl
  797 990 802

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, chciałam zapytać, czy te fantastyczne kalendarze są dostępne do pobrania. Jeśli tak to bardzo proszę o kontakt: bebenewa@interia.pl. Pozdrawiam Ewa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzień dobry, czy będzie kalendarz świąt nietypowych na 2023/2024? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpinam się z prośbą. U mnie sprawdziły się w szkole :)

   Usuń
 4. Dzień dobry, czy będzie dostępny kalendarz 2023/2024? Super się sprawdził w żłobku

  OdpowiedzUsuń