Dzień Mamy z maluszkami- proste propozycje występów.

Czy istnieje piękniejszy prezent niż uroczy występ własnego dziecka? Dzisiaj prezentujemy dwa mini scenariusze na występ z okazji Dnia Matki, z którymi poradzą sobie nawet dzieci ze żłobka lub trzylatki. Pierwszy z nich to piosenka-pokazywanka z prostym układem tanecznym, a drugi to wierszyk, który można podzielić na wiele ról.

Dzień Mamy już 26 maja, ale za chwilę udowodnimy Wam, że w tak krótkim czasie można przygotować piękny występ nawet z najmniejszymi dziećmi. Gotowi?


Piosenka- pokazywanka na Dzień Mamy.

Ta piosenka z układem tanecznym sprawdzi się nawet wtedy, gdy dzieci nie potrafią mówić. Nasza półtoraroczna gwiazda opanowała cały układ w dwa dni więc maluszki w żłobku lub trzylatki z pewnością sobie z nią poradzą. Możecie skorzystać z dłuższej lub krótszej wersji. 

Dłuższą wersję możecie obejrzeć tutaj. Zachęcamy jednak do kliknięcia tutaj i odwiedzenia nas na Tik Toku. Będziecie wtedy mogli obejrzeć filmik w lepszej jakości i zostawić nam serduszko ;) Dłuższa wersja piosenki na Dzień Mamy.

Krótsza wersja piosenki na Dzień Mamy.

Mini scenariusz występu na Dzień Mamy- prosty wierszyk z podziałem na role.

To wierszyk dla dzieci, które potrafią już mówić i są w stanie zapamiętać krótkie wersy. Myślimy, że dobrze sprawdzi się w trzylatkach, a nawet w czterolatkach. To idealny pomysł na występ, gdy nie planujemy robić długiego przedstawienia albo podczas pikniku rodzinnego, gdzie każda grupa prezentuje jeden taniec/wierszyk/piosenkę.

Co sądzicie o naszych propozycjach? Planujecie przygotować z maluszkami w żłobku lub przedszkolu jakiś występ z okazji Dnia Matki? 

Udostępnij:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz