Wiosenne karty ruchowe dla dzieci do pobrania za darmo.

Wiosna to idealny czas do aktywności na świeżym powietrzu. Jazda na rowerze, porządki w ogrodzie... W tym wpisie znajdziecie wiosenne karty ruchowe dla dzieci do pobrania za darmo w wersji pdf, które są inspirowane właśnie takimi wiosennymi aktywnościami.


Darmowe, wiosenne karty ruchowe dla dzieci powstały po to, aby móc cieszyć się wiosną również tam, gdzie nie mamy dostępu do rowerów, latawców czy sprzętu ogrodniczego. Z pomocą wyobraźni możemy wykonywać te wszystkie wiosenne aktywności w szkolnej czy przedszkolnej sali, w bibliotece czy domowym zaciszu. W dodatku bez względu na to, jaka pogoda panuje za oknem!


Jesteście ciekawi jakie ćwiczenia i zadania przygotowałyśmy dla najmłodszych? Nasze wiosenne karty ruchowe dla dzieci nie są typowymi ćwiczeniami. Bardzo zależało nam na tym, aby przy okazji wesołej zabawy rozwinąć trochę dziecięcą kreatywność i wyobraźnię. W naszych zadaniach ruchowych często będziemy w coś lub kogoś się zamieniać, wykonywać proste prace ogrodowe i przede wszystkim będziemy świetnie się bawić.

Wiosenne karty ruchowe dla dzieci.


Co zrobić, aby pobrać wiosenne karty ruchowe dla dzieci?

1. Polub nas na Instagramie i zostaw trochę serduszek NASZ INSTAGRAM KLIK 

2. Polub nas na Facebooku i zostaw trochę serduszek NASZ FANPAGE KLIK

3. Udostępnij ten post lub podeślij link osobie, której również przydadzą się wiosenne karty ruchowe.

4. Pobierz karty klikając TUTAJ (a w razie problemów pisz do nas na e-mail akademianiemanudka@gmail.com)

Oczywiście możecie przejść od razu do punktu czwartego, ale będzie nam niesamowicie miło jeśli nie pominiecie pozostałych punktów. Każde serduszko i komentarz bardzo nas motywuje do dalszej pracy i sprawia, że nasze treści docierają do większej ilości ludzi.

W komentarzu dajcie znać czy dzieciom spodobały się wiosenne karty ruchowe!


Udostępnij:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz