Wiosenne Memory dla bystrzaków- gra memo dla dzieci do pobrania.

Jeżeli myślicie, że gra Memo to nuda to koniecznie zagrajcie w naszą wersję Memory stworzoną dla prawdziwych bystrzaków! Jesteście gotowi na trudniejszą wersję tej popularnej gry dla dzieci? Przygotowałyśmy dla Was plik z pdf z grą Memory w wiosennej odsłonie.

Gra Memory pomaga ćwiczyć pamięć i koncentrację. Ma proste zasady, które można wytłumaczyć w kilka chwil, a do gry potrzebne są jedynie karty, które bardzo łatwo można zrobić samemu. My zrobiłyśmy właśnie wiosenną wersję tej popularnej gry i zamierzamy się nią z Wami podzielić!

Jedynym minusem Memo jest to, że szybko staje się zbyt prosta. Jednak i na to mamy radę. Tym razem przygotowałyśmy Memory dla prawdziwych bystrzaków, bo każda para składa się z trzech, a nie jednego obrazka. W dodatku te pary są do siebie bardzo podobne więc trzeba będzie wykazać się nie tylko pamięcią, ale też spostrzegawczością!

Nasza wersja Memory składa się z osiemnastu par i jak na wiosnę przystało jest bardzo kwiecista. Zresztą, spójrzcie sami:

Wiosenną grę Memory możecie pobrać za darmo w wersji pdf klikając tutaj.

Dajcie znać jak wrażenia! Daliście sobie radę z odnalezieniem par? Jesteśmy pewne, że tak, ale na pewno było trudniej! Lubicie tego typu gry dla dzieci? Wiosna bardzo nas inspiruje więc niewykluczone, że w najbliższym czasie powstanie jeszcze więcej wiosennych gier dla dzieci, które będziecie mogli pobrać z naszej strony.


 

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Świetne memory. Moje córki uwielbiają tę grę, szczególnie najstarsza.
    Świetny trening pamięci. Nawet ja czasem sobie układam jak jestem sama i szukam. Rewelacja.

    Spokojnej nocy

    Kasia Dudziak

    OdpowiedzUsuń