Zadania do adwentowego kalendarza życzliwości i dobrych uczynków dla dzieci.

Do kalendarza adwentowego można włożyć słodycze, drobne upominki i zadania do wspólnego wykonania. My co roku stawiamy na zadania! Jeśli chcielibyście w tym roku stworzyć adwentowy kalendarz życzliwości i dobrych uczynków to świetnie się składa, bo przygotowaliśmy ponad 60 zadań do kalendarza adwentowego dla dzieci do druku.


Kalendarz adwentowy z zadaniami to świetny pomysł, aby fajnie i przede wszystkim wspólnie spędzić grudniowe popołudnia. W tym roku planujemy przygotować naprawdę dużo różnych zadań dla dzieci do kalendarza adwentowego więc z pewnością uda się Wam wybrać z nich te 24. W tym wpisie prezentujemy Wam ponad 60 zadań do adwentowego kalendarza życzliwości i dobrych uczynków, które możecie wydrukować i wykorzystać.

Zadania które tu znajdziecie opierają się głównie na nauce bycia dobrym dla innych, ale i dla siebie. Wzmacniają rodzinne więzi i czynią dobro. Jesteśmy pewne, że znajdziecie wśród nich 24 zadania do kalendarza adwentowego dla Waszych dzieci.

Jakie zadania do kalendarza adwentowego wybraliście dla siebie i swoich dzieci? Co myślicie o kalendarzu życzliwości i dobrych uczynków? Czekacie na więcej zadań do druku?Udostępnij:

CONVERSATION

0 komentarze:

Prześlij komentarz