Wierszyki na Mikołajki dla dzieci.


Kto z utęsknieniem wypatruje Mikołaja i niecierpliwie czeka na Mikołajki? Dzieci! Wykorzystajcie czas czekania na 6 grudnia ucząc się wierszyka o Mikołaju!


Przygotowałyśmy wierszyki na Mikołajki, które można wykorzystać do zawołania Mikołaja albo podziękowania mu za prezenty. 

Mikołajkowe wierszyki- wołanie Mikołaja.

Przybycie Mikołaja to spore wydarzenie w życiu każdego dziecka. W przedszkolu czy szkole, gdy każde dziecko jest podekscytowane, może zrobić się niemałe zamieszanie. My proponujemy skupić uwagę dzieci na wierszykach o Mikołaju, dzięki którym trochę się wyciszą i z pomocą wierszyka zaproszą Mikołaja do sali!

Mikołajkowe wierszyki- podziękowania dla Mikołaja.

Wiecie co najbardziej cieszy Mikołaja? Dziecięce uśmiechy są oczywiście na pierwszym miejscu, ale piękne, rymowane podziękowania są tuż za uśmiechami! Przygotowałyśmy wierszyki, dzięki którym Mikołaj poczuje się doceniony, a dzieci będą mogły podziękować mu za odwiedziny i prezenty.
Który wiersz podoba się Wam najbardziej? Jak będą wyglądać w tym roku Mikołajki w Waszych przedszkolach i szkołach? Jak myślicie, wierszyki spodobają się dzieciom i Mikołajowi?


Udostępnij:

Komentarze

2 komentarze: