Halloween dla dzieci- gra ruchowa i bingo.


Halloween to kontrowersyjne święto jednak bardzo lubiane przez dzieci. Wszystko za sprawą kolorowych strojów, ciekawych zajęć w szkołach i oczywiście słodyczy! 

Jak zorganizować takie Halloween dla dzieci w placówkach szkolnych lub domu? Pomocne w tym będą różne aktywności i gry w klimatach kojarzących się z tym świętem.

Karty ruchowe dla dzieci- Halloween. 

Proponujemy grę ruchową, którą nasze dzieci uwielbiają! Specjalnie na Halloween przygotowałyśmy dla dzieci karty ruchowe. Gra polega na tym, że wybieramy jakąś kartę i czytamy na głos. Zadaniem dzieci jest wcielić się w jakąś postać kojarzącą się z Halloween i wykonać zadanie przypisane do niej. To doskonała zabawa, ktora zachęca do ruchu.
"Karty ruchowe dla dzieci - Halloween" można pobrać tutaj - KLIK.

Gra BINGO dla dzieci- Halloween.

Kolejną zabawą, którą dzieci uwielbiają jest bingo. Zasad gry raczej nie trzeba nikomu tłumaczyć. Tutaj jedyną różnicą jest to, że zamiast cyferek szukamy wylosowanych postaci i przedmiotów w jakimś stopniu związanych z Halloween. Wygrywa osoba, która jako pierwsza zapełni całą planszę."Gra Bingo dla dzieci- Halloween" jest dostępna do pobrania tutaj- KLIK

Jakie aktywności dla dzieci na Halloween macie zaplanowane? Świętujecie Halloween Święto Dyni czy Bal Wszystkich Świętych? 

Udostępnij:

Komentarze

1 komentarze:

  1. Z ciekawości... czy w placówkach edukacyjnych macie coś takiego - https://www.eltrox.pl/automatyka-domowa/wideodomofony/wideodomofony-przewodowe.html
    W sensie - żeby do obiektu mogły wchodzić tylko zweryfikowane osoby?

    OdpowiedzUsuń